Domowa elektrownia rezerwowa o mocy 2000 W z możliwością rozbudowy

Wyślij zapytanie
Domowa elektrownia rezerwowa o mocy 2000 W z możliwością rozbudowy
Szczegóły
• Bateria LiFePO4 1024 Wh z 3500+ cyklami
• Znamionowa moc wyjściowa prądu przemiennego 2000 W / udar 4500 W
• Możliwość rozbudowy za pomocą Y2-BAT, do 15 opakowań
• Wejście ładowania AC do 1400W
• Moc ładowania słonecznego do 800 W
• USB-C o mocy 100 W i wyjście 12 V DC
• Kompaktowa obudowa 384 × 232 × 295 mm
• Masa netto: 12,6 kg
Klasyfikacja produktów
Domowe elektrownie rezerwowe
Share to
Opis

Z widokiem na niezliczone małe góry (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów i dostawców domowych elektrowni rezerwowych o mocy 2000 W z możliwością rozbudowy w Chinach. Dysponujemy-wiodącym na świecie sprzętem produkcyjnym i dużymi możliwościami produkcyjnymi. Witamy w hurtowej domowej elektrowni rezerwowej premium o mocy 2000 W z możliwością rozbudowy z naszej fabryki.

 

Y1|Możliwość rozbudowy domowego źródła zasilania awaryjnego

Producent domowych elektrowni rezerwowych o mocy 2000 W z rozbudową Y2-BAT

Y1 zaczyna się od akumulatora LiFePO4 o pojemności 1024 Wh i mocy wyjściowej prądu przemiennego o mocy znamionowej 2000 W, a następnie dodaje funkcję, która zmienia sposób, w jaki kupujący mogą planować przyszłą pojemność zapasową: kompatybilność z akumulatorami rozszerzającymi Y2-BAT. Aktualne media dotyczące produktów Y1 podają również moc udarową 4500 W, ładowanie AC 1400 W, moc wejściową energii słonecznej 800 W i moc wyjściową USB-C 100 W.

Planowanie systemu:dobierz jednostkę bazową do zapotrzebowania na bezpośrednie obciążenie, a następnie oddzielnie oceń rozbudowę Y2-BAT dla projektów, które wymagają większej ilości zmagazynowanej energii. Ciągłe obciążenie prądem przemiennym pozostaje ograniczone mocą falownika 2000 W.
YAZO Y1 2000W 1024Wh expandable home backup power station angled view
1024WhBateria podstawowa LiFePO4
2000WZnamionowa moc wyjściowa prądu przemiennego
4500WWyjście udarowe
800WMaksymalny dopływ energii słonecznej
15Maksymalne pakiety Y2-BAT wymienione dla Y1

Możliwość rozbudowy architektury

Zacznij od 1024 Wh i zachowaj otwartą ścieżkę rozbudowy

Pozycja Y1 różni się od elektrowni-o stałej mocy 1 kWh, ponieważ obsługuje platformę rozszerzeń Y2-BAT. Dla Y1 określono do 15 pakietów Y2-BAT; Wymagania dotyczące sprzętu połączeniowego i wersji systemu powinny zostać potwierdzone w celu ostatecznej konfiguracji projektu.

System podstawowy

Y1 zapewnia falownik, sterowanie i pierwsze 1024 Wh

Użyj jednostki podstawowej Y1, gdy projekt wymaga platformy prądu przemiennego o mocy 2000 W z kompaktowym akumulatorem początkowym. Dodawaj ekspansję tylko wtedy, gdy wymagania dotyczące zamówienia wymagają większej ilości zmagazynowanej energii.

  • Bateria LiFePO4 1024Wh w elektrowni głównej
  • Moc znamionowa prądu przemiennego wynosząca 2000 W pozostaje ciągłym ograniczeniem falownika
  • Y2-Zgodność z BAT tworzy oddzielną ścieżkę zwiększania wydajności
  • Do 15 pakietów Y2-BAT jest wymienionych jako kompatybilnych z Y1
2048WhNa Y2-BAT

Rozszerzenie-pojemności baterii podanej dla zgodnego modelu Y2-BAT.

15 MaksLimit zgodności

Maksymalna liczba pakietów Y2-BAT określona dla platformy rozszerzeń Y1.

Oddzielna kontrolaSzczegóły połączenia

Potwierdź wymagany kabel i odpowiednią wersję oprogramowania sprzętowego lub sprzętu przed wypuszczeniem projektu z wieloma-bateriami.

Profil baterii i obciążenia

Bateria LiFePO4 o pojemności 1024 Wh do priorytetowych obciążeń zapasowych

Y1 1024Wh LiFePO4 power station application chart for home backup outdoor and digital devices

Bateria Y1 ma pojemność 1024 Wh, skład chemiczny LiFePO4 i cykl odniesienia 3500+. Rzeczywisty czas podtrzymania zależy od poboru mocy urządzenia, strat konwersji, cyklu pracy i początkowego stanu naładowania.

Sieć i komunikacja

Nadaj priorytet obciążeniom związanym z łącznością

Planując pokrycie przerw, routery, urządzenia komunikacyjne i oświetlenie o małej mocy-można oddzielić od większych urządzeń.

Chłodzenie

Sprawdź żądanie uruchomienia sprężarki

Do oceny lodówek i innego sprzętu-sprężarkowego należy brać pod uwagę zarówno moc roboczą, jak i moc rozruchową.

Komputery i wyświetlacze

Stwórz małą-listę kopii zapasowych w biurze

Oblicz łączny pobór komputerów, monitorów, sprzętu sieciowego i innych wymaganych urządzeń peryferyjnych.

Urządzenia medyczne i osobiste

Sprawdź wymagania dotyczące transferu i czasu działania

W przypadku wrażliwego sprzętu przed użyciem sprawdź jakość zasilania, sposób przesyłania i wymagania producenta urządzenia dotyczące-zasilania rezerwowego.

Regionalne wersje AC

Jedna platforma o mocy 2000 W z oddzielnymi konfiguracjami wyjściowymi dla UE i USA

Y1 jest dostarczany w-specjalnych na rynku wersjach AC. Konfiguracja UE wykorzystuje napięcie wyjściowe 220–240 V, podczas gdy wersja amerykańska wykorzystuje napięcie 100–120 V. Obydwa modele mają moc znamionową 2000 W, moc udarową 4500 W i tryb obejścia 2000 W.

Y1 EU 220 to 240V output specification with 2000W AC 4500W surge 100W USB-C and 12V DC
Wersja UE

220–240 V AC · 50/60 Hz

Moc znamionowa wyjściowa 2000 W, udarowa 4500 W, obejściowa 2000 W, moc wyjściowa USB-C 100 W i prąd stały 12 V/10 A.

Y1 US 100 to 120V output specification with 2000W AC 4500W surge 100W USB-C and 12V DC
Wersja amerykańska

100–120 V AC · 50/60 Hz

Moc znamionowa wyjściowa 2000 W, udarowa 4500 W, obejściowa 2000 W, moc wyjściowa USB-C 100 W i prąd stały 12 V/10 A.

Pole Wersja UE Wersja amerykańska
Napięcie wyjściowe AC 220–240V 100–120V
Częstotliwość 50/60 Hz 50/60 Hz
Znamionowa moc wyjściowa prądu przemiennego 2000W 2000W
Wyjście udarowe 4500W 4500W
Tryb obejścia 2000W 2000W
USB-C Do 100 W na wymieniony port Do 100 W na wymieniony port
Y1 1400W AC 800W solar and vehicle charging input specifications

Trzy ścieżki ładowania

Ładowanie AC 1400 W, moc słoneczna 800 W i ładowanie pojazdu

Architektura ładowania umożliwia szybkie przywracanie sieci w domu,-pobór energii słonecznej o dużej mocy do użytku poza-siecią oraz ładowanie pojazdów o niższej-mocy, gdy system jest w transporcie.

  • Wejście AC w ​​USA: 90–140 V, 50/60 Hz, do 12 A i 1400 W
  • Wejście AC UE: 190–250 V, 50/60 Hz, do 6,5 A i 1400 W
  • Wejście solarne: 12–78 V MPPT
  • Zakres pracy fotowoltaiki: 18–75 V, do 14 A i 800 W
  • Wejście pojazdu: 12–15 V, do 8 A

Przenośne zastosowanie poza domem

Rozszerzalna platforma do tworzenia kopii zapasowych w domu-może być także podróżowana

Przy wadze 12,6 kg Y1 jest wystarczająco przenośny, aby można go było tymczasowo używać na zewnątrz. Ten sam falownik o mocy 2000 W i akumulator podstawowy 1024 Wh mogą obsługiwać kompatybilną elektronikę kempingową, sprzęt fotograficzny i mobilne urządzenia robocze, gdy obciążenie mieści się w granicach produktu.

Y1 2000W portable power station used at an outdoor camping setup
Kemping i podróże

Do obciążeń przenośnych użyj podstawowego pakietu 1024 Wh

Zaplanuj urządzenia pod kątem jednoczesnej mocy i przewidywanego czasu działania, a następnie wybierz ładowanie prądem zmiennym, energią słoneczną lub pojazdem na czas podróży.

Dlaczego standard Y1

Wybierz rozszerzenie i pełniejszy zestaw kabli o wyższej mocy USB-C

Y1 Lite zapewnia wyższą moc wyjściową USB-C o mocy 140 W, ale standardowy Y1 lepiej sprawdzi się, gdy projekt szczególnie wymaga zgodności z rozszerzeniem Y2-BAT i dołączonego kabla ładującego MC4-Anderson.

Specyfikacje techniczne

Specyfikacje techniczne Y1 dotyczące przeglądu zamówień

Model Y1
Typ produktu Domowa elektrownia rezerwowa o mocy 2000 W i 1024 Wh z możliwością rozbudowy
Pojemność baterii 1024Wh
Chemia baterii LiFePO4
Odniesienie do cyklu 3500+ cykli; potwierdź warunki-testu cyklu dla ostatecznej specyfikacji zakupu
Znamionowa moc wyjściowa prądu przemiennego 2000W
Wyjście udarowe 4500W
Tryb obejścia 2000W
Wyjście AC UE 220–240 V, 50/60 Hz
Wyjście AC w ​​USA 100–120 V, 50/60 Hz
Wejście ładowania AC Do 1400W
Wejście słoneczne MPPT 12–78 V; 18–75 V, do 14 A, maks. 800 W
Wejście pojazdu 12–15 V, do 8 A
Wyjście USB-A Do 18 W na wymieniony port
Wyjście USB-C Do 100 W na wymieniony port
Wyjście 12 V prądu stałego Łącznie 12 V / 10 A / 120 W
Wymiary 384 × 232 × 295 mm / 15,1 × 9,1 × 11,6 cala
Waga netto 12,6 kg / 27,8 funta
Ocena ochrony IP21
Bateria rozszerzająca Y2-BAT 2048Wh; do 15 pakietów wymienionych jako kompatybilne z Y1

W przypadku zamówień z rynku-regulowanego wymagane dokumenty dotyczące zgodności należy przed wysyłką dopasować dokładnie do wersji rynkowej Y1. Numery certyfikatów i dane dotyczące ważności nie są podane w tym PDP.

Y1 dimensions 384 by 232 by 295 millimeters and 12.6 kilogram net weight

Planowanie fizyczne

Jednostka podstawowa o masie 12,6 kg do umieszczenia na półce, w pojeździe i-systemie zapasowym

Y1 ma wymiary 384 × 232 × 295 mm i waży 12,6 kg. Wymiary te są przydatne podczas planowania przechowywania, transportu, rozmieszczenia stacji roboczych lub przestrzeni wokół domowej instalacji zapasowej.

  • Szerokość: 384 mm / 15,1 cala
  • Głębokość: 232 mm / 9,1 cala
  • Wysokość: 295 mm / 11,6 cala
  • Masa netto: 12,6 kg / 27,8 funta
Y1 standard package with AC cable lighter-to-Anderson MC4-to-Anderson cable manual and warranty card

Standardowy pakiet Y1-Wyszedł

Trzy kable ładujące obsługują ścieżki podłączenia sieciowego, pojazdu i instalacji fotowoltaicznej

Obraz pakietu Y1 przedstawia pełniejszy zestaw kabli niż Y1 Lite. Standardowe opakowanie zawiera kabel do ładowania AC, kabel-zapalniczki-do-Andersona i kabel MC4-do Andersona, a także drukowaną instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

Sieć elektryczna

Kabel do ładowania prądu przemiennego

Potwierdź wtyczkę rynkową miejsca docelowego-, zanim komercyjna lista pakowania zostanie zamrożona.

Pojazd

Kabel zapalniczki-do-Andersona

Zapewnia złącze do ładowania-pojazdu zawarte w standardowym pakiecie Y1.

Słoneczny

Kabel MC4-do Andersona

Obsługuje kompatybilne połączenie-paneli słonecznych w ramach specyfikacji wejścia Y1 PV.

Dokumenty

Instrukcja i karta gwarancyjna

Potwierdź wymagania dotyczące dokumentów dotyczące języka, marki i rynku-dla ostatecznego zamówienia.

Y1 2000W home backup power station undergoing factory comprehensive electrical testing

Weryfikacja fabryczna

Domowa elektrownia rezerwowa o mocy 2000 W sprawdzana fabrycznie przed wysyłką

Jednostki Y1 są sprawdzane w kompleksowym obszarze testów elektrycznych przed sprzedażą hurtową. Weryfikacja powinna obejmować zamówioną wersję rynkową, funkcje ładowania, interfejsy wyjściowe i zatwierdzony pakiet.

  • Sprawdź tożsamość modelu, pojemność i wersję napięcia rynkowego
  • Sprawdź moc wyjściową 2000 W i zachowanie udarowe 4500 W
  • Sprawdź wejścia prądu przemiennego, słonecznego i ładowania pojazdu
  • Sprawdź funkcje wyjściowe AC, USB-C, USB-A i 12 V
  • Potwierdź standardowy zestaw akcesoriów z trzema-kablami
  • Sprawdź oddzielnie wymagania dotyczące rozbudowy, jeśli Y2-BAT jest częścią projektu

Definicja projektu hurtowego

Zamówienia hurtowe w roku 1 powinny określać zarówno zapotrzebowanie na moc, jak i zamiar ekspansji

Dostarczamy Y1 dystrybutorom, importerom,-programom marek własnych i nabywcom projektów. Ponieważ Y1 może stanowić podstawę systemu z możliwością rozbudowy, oferta powinna uwzględniać nie tylko ilość i napięcie rynkowe, ale także to, czy rozbudowa Y2-BAT jest częścią początkowego zamówienia, czy późniejszą fazą wdrażania.

Załaduj plan

Ciągła granica 2000 W

Zapewnij jednoczesne obciążenie, zapotrzebowanie na uruchomienie i wymagany czas tworzenia kopii zapasowych.

Plan rozbudowy

Tylko podstawowy-lub system Y2-BAT

Podaj, czy akumulatory uzupełniające są obecnie potrzebne i planowaną liczbę kompatybilnych pakietów.

Wersja rynkowa

Konfiguracja elektryczna w UE lub USA

Podaj kraj docelowy, napięcie wyjściowe, częstotliwość i wymagany standard gniazdka AC.

Pakiet komercyjny

Ilość, marka i dokumenty

Potwierdź wielkość zamówienia, logo, opakowanie, język instrukcji, wymagane dokumenty i docelową datę dostawy.

Często zadawane pytania

Pytania techniczne i zaopatrzeniowe Y1

P: Jaka jest moc znamionowa i moc wyjściowa Y1?

Odp.: Y1 ma moc wyjściową prądu przemiennego 2000 W i moc udarową 4500 W. Użyj mocy 2000 W do ciągłego-planowania obciążenia.

P: Czy Y1 może używać baterii rozszerzających Y2-BAT?

O: Tak. Y1 obsługuje rozszerzenie Y2-BAT, z maksymalnie 15 pakietami określonymi dla platformy Y1. Potwierdź wymagany sprzęt połączeniowy i odpowiednią wersję systemu dla konfiguracji projektu.

P: Jakiego składu chemicznego baterii używa Y1?

Odp.: Y1 wykorzystuje baterię LiFePO4 o pojemności 1024 Wh z cyklem odniesienia 3500+. Potwierdź odpowiednie warunki-testu cyklicznego, jeśli są wymagane w specyfikacji zakupu.

P: Ile wejścia ładowania AC i energii słonecznej obsługuje Y1?

Odp.: Y1 obsługuje ładowanie prądem przemiennym o mocy do 1400 W i moc pobieraną z energii słonecznej do 800 W. Wejście fotowoltaiczne jest wymienione na 12–78 V MPPT z zakresem roboczym 18–75 V do 14 A.

P: Jaka jest różnica między Y1 i Y1 Lite?

Odp.: Standardowy Y1 jest wymieniony jako zgodny z akumulatorami rozszerzającymi Y2-BAT i zawiera kabel ładujący MC4-do-Anderson. Y1 Lite zapewnia wyższą moc wyjściową USB-C wynoszącą 140 W, podczas gdy Y1 USB-C ma moc 100 W.

P: Jakie akcesoria są dołączone do standardowego Y1?

Odp.: Zdjęcie opakowania przedstawia kabel do ładowania AC, kabel-zapalniczki-do-Andersona, kabel MC4-do Andersona, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

P: Czy mogę kupić hurtowo domowe elektrownie rezerwowe Y1?

O: Tak. Zapytania dotyczące sprzedaży hurtowej Y1 można przeglądać na podstawie ilości, rynku docelowego, konfiguracji AC, profilu obciążenia, planu ekspansji, marki, opakowania i wymaganych dokumentów.

P: Co powinienem wysłać w celu uzyskania wyceny zbiorczej Y1?

Odp.: Proszę o przesłanie kraju docelowego, ilości, napięcia prądu przemiennego i standardu gniazdka, podłączonych obciążeń, zapotrzebowania na uruchomienie, docelowego czasu działania, wymagań dotyczących rozbudowy Y2-BAT, planu ładowania, marki, opakowania i wymaganych dokumentów.

Prosimy o przesłanie kraju docelowego, ilości, napięcia prądu przemiennego i standardu gniazdka, podłączonych obciążeń, zapotrzebowania na uruchomienie, docelowego czasu działania, wymagań dotyczących rozbudowy Y2-BAT, planu ładowania, oznakowania marki, opakowania i wymaganych dokumentów.

Poproś o wycenę

Zbuduj masowy system Y1 uwzględniający dzisiejsze obciążenia i przyszłą wydajność

Podziel się rynkiem docelowym, wymaganą ilością, konfiguracją AC, obciążeniami priorytetowymi, zapotrzebowaniem na uruchomienie, docelowym czasem działania, planem rozbudowy Y2-BAT, zapotrzebowaniem na energię słoneczną, brandingiem, pakowaniem i potrzebami w zakresie dokumentów do przeglądu technicznego i handlowego.

Popularne Tagi: Rozbudowalna domowa elektrownia rezerwowa o mocy 2000 W, Chiny Producenci domowych elektrowni rezerwowych o mocy 2000 W z możliwością rozbudowy, fabryka

Wyślij zapytanie