Przemysłowe elektrownie przenośne dla projektów B2B

YAZO produkuje przemysłowe przenośne elektrownie LiFePO4 dla dystrybutorów, wykonawców, flot wynajmujących i nabywców OEM. Oferta obejmuje platformy kołowe IP54 i platformy o dużej mocy-6000 W z regionalnymi wersjami elektrycznymi 120 V/240 V lub 230 V.

Wybierz według poziomu wyjściowego, wymagań dotyczących ochrony, ścieżki ekspansji i rynku docelowego. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat planowania ładowania i wdrażania, zobacz naszeRozwiązanie zasilania na budowie i w miejscu pracy zdalnej.

Uzyskaj rekomendację dotyczącą elektrowni przemysłowych

Wybierz platformę przemysłową według priorytetu projektu

Skorzystaj z platformy produktowej, aby zawęzić kierunek projektu przed porównaniem szczegółowej wersji elektrycznej.

3600W Expandable Home Backup Power Station
R3 · 3072 Wh · 3600 W

Mobilna platforma robocza IP54

IP54 · Przepięcie 7000 W · Y2-BAT do 15

Najlepszy dla kupujących, dla których priorytetem jest wytrzymałe podwozie kołowe i elektrownia przemysłowa klasy 3 kWh-.

Zobacz R3
6000W 4608Wh Industrial Power Station
SP-6000 · 4608 Wh · 6000 W

Platforma wysokiego-napięcia wyjściowego

USA 120 V/240 V · UE 230 V · SP-BAT4608 do 8

Najlepsze rozwiązanie w przypadku projektów wymagających większej mocy wyjściowej prądu przemiennego lub regionalnego wsparcia dla sprzętu-wysokonapięciowego.

Zobacz SP-6000
5040Wh LiFePO4 Expansion Battery
R5 · 5040 Wh · 4000 W–5000 W

Platforma rezerwowa o wyższym stopniu ochrony IP54-

IP54 · Moc szczytowa 7000 W · Y5-BAT do 15

Najlepsze do projektów, które wymagają większej wewnętrznej rezerwy energii, zachowując jednocześnie przemysłowy format IP54.

Zobacz R5

 

Porównaj platformy elektrowni przemysłowych

Model Pojemność podstawowa Wyjście AC Ochrona Ekspansja
R3 3072Wh 3600 W · 7000 W udaru IP54 Y2-BAT · do 15
SP-6000 4608Wh 6000 W · 9000 W udaru — SP-BAT4608 · do 8
R5 5040Wh UE 5000 W / USA 4000 W IP54 Y5-BAT · do 15

R3 i R5 to opcje IP54. SP-6000 wyróżnia się wyższą mocą wyjściową i architekturą elektryczną 120V/240V lub 230V.

 

 

Elektrownie przemysłowe do sprzedaży hurtowej i OEM

Jako producent elektrowni przemysłowych, YAZO obsługuje zaopatrzenie hurtowe, masowe i OEM na platformach IP54 i-o wysokiej wydajności. Praktyczne badanie powinno określić kierunek modelu, wersję rynkową, ilość i wszelkie wymagania handlowe.

Platforma R3, SP-6000, R5 lub wymagana klasa wyjściowa.
Konfiguracja Napięcie, częstotliwość, gniazda, wymagania dotyczące rozbudowy i ładowania.
Zakres komercyjny Ilość, marka własna, opakowanie, instrukcje i dokumenty.

Dokumenty dotyczące-weryfikacji na poziomie modelu i{1}}rynku docelowego można znaleźć w artykuleKontrola jakości i testowanieICertyfikaty i zgodność.

 

Potwierdź architekturę elektryczną przed złożeniem zamówienia

Projekty przemysłowe powinny potwierdzić ostateczną wersję elektryczną przed zatwierdzeniem oferty.

Rynek docelowy Kraj lub region dla zamówionej wersji elektrycznej.
Napięcie sprzętu 120V, 240V, 230V lub wymagane napięcie obciążenia.
Wymagania dotyczące interfejsu Częstotliwość, typ gniazda i wszelkie wymagania dotyczące wysokiego-napięcia.

Co uwzględnić w wycenie elektrowni przemysłowej

Platforma R3, SP-6000, R5 lub wymagana klasa mocy.
Potrzeba elektryczna Wymagane napięcie i znane zapotrzebowanie na obciążenie.
Zakres projektu Wymagania środowiskowe, ilościowe, ekspansji i OEM.

 

 

Potrzebujesz aplikacji-konkretnego planu zasilania?

Budowa i zdalne miejsca pracy

Zaplanuj obciążenia narzędzi, zapotrzebowanie na uruchomienie, czas działania, ekspozycję witryny i strategię ładowania.

Zobacz rozwiązanie

Moc reagowania kryzysowego

Zaplanuj obciążenia krytyczne, priorytety wdrożenia, czas działania i ładowanie w terenie.

Zobacz rozwiązanie

Wynajem i zasilanie imprez

Zaplanuj skład floty, klasy obciążenia i{0}}konkretne na rynku wersje elektryczne.

Zobacz rozwiązanie

 

 

Często zadawane pytania dotyczące elektrowni przemysłowych

Które elektrownie przemysłowe YAZO mają stopień ochrony IP54? +

R3 i R5 to dwie przenośne platformy elektrowni przemysłowych IP54 w tej grupie produktów.

Kiedy wybrać SP-6000 zamiast R3 lub R5? +

Wybierz SP-6000, gdy głównym wymaganiem jest mocniejsza moc wyjściowa prądu przemiennego lub wersja elektryczna 120 V/240 V lub 230 V.

Czy wszystkie elektrownie przemysłowe korzystają z tej samej baterii rozszerzającej? +

Nie. R3 używa Y2-BAT, SP-6000 używa SP-BAT4608, a R5 używa Y5-BAT.

Czy elektrownie przemysłowe mogą być dostarczane do projektów hurtowych i OEM? +

Tak. W zapytaniu podaj kierunek platformy, wersję rynkową, ilość i wymagania projektu.

Uzyskaj rekomendację i wycenę dotyczącą elektrowni przemysłowych

Wyślij preferowaną platformę, wymagania dotyczące napięcia, rynek docelowy i zakres projektu.

Wyślij swoje wymagania

Z widokiem na niezliczone małe góry (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. jest jednym z najbardziej niezawodnych producentów i dostawców elektrowni przemysłowych w Chinach. Dzięki profesjonalnemu zespołowi produkcyjnemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom większości naszych klientów. Zapraszamy do hurtowej sprzedaży hurtowej wysokiej jakości elektrowni przemysłowych wyprodukowanych w Chinach z naszej fabryki.

Wyślij zapytanie